– Hot dogs (8) - $0.98 – Bacon - $1.66 – Hotdog buns - $1.98
PER SERVING COST: $0.58
RECIPE COST: $4.62
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.