– Candy corn – $4.98 – Roasted peanuts – $2.94
PER SERVING COST: $0.40
RECIPE COST: $7.92
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The recipe cost is calculated by the amounts needed for the recipe.