– All-purpose flour – $0.38 – Brown sugar – $0.22 – Cream cheese – $4.48 – Vanilla extract – $0.68
PER SERVING COST: $0.60
RECIPE COST: $14.40
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The recipe cost is calculated by the amounts needed for the recipe.