It costs about $19.90 to make this festive treat. The recipe makes 25 servings, which works out to be just $0.80 per Oreo pop.
– Dark green candy melts – $4.94 –Red candy melts – $4.94 – 25 lollipop sticks – $0.75 – Mega-Stuf Oreos – $3.18 – Mini white chocolate Reese’s peanut butter cups – $2.98 – M&M candies – $1.92 – Holiday sprinkles – $1.19
PER SERVING COST: $0.80
RECIPE COST: $19.90
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.