– Sugar Cookie Mix – $2.47 – Pistachio pudding mix – $1.05 – Flour – $0.05 – Salt – $0.01 – Butter – $1.12 – Eggs – $0.74
PER SERVING COST: $0.33
RECIPE COST: $10.14
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.