– 7Up - $0.54 – Lemonade - $0.30 – Vanilla ice cream - $0.24
PER SERVING COST: $1.08
RECIPE COST: $1.08
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The recipe cost is calculated by the amounts needed for the recipe.