– White chocolate chips – $3.28 – Chex Cereal – $1.56 – Pretzel sticks – $0.38 – M&Ms candies – $2.98 – Green jimmies – $0.98
PER SERVING COST: $0.84
RECIPE COST: $9.18
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.