– Cream cheese – $1.96 – Hard salami – $1.80 – Green onions – $0.40 – Worcestershire sauce – $0.02 – Cheddar cheese – $0.64 – Pretzel stick – $0.02
PER SERVING COST: $0.30
RECIPE COST: $4.84
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.