– Cheese block – $2.24 – Dry rub – $0.42
PER SERVING COST: $0.33
RECIPE COST: $2.66
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.