– Powdered sugar – $0.14 – Cocoa powder – $0.38 – Green food coloring – $0.07 – Chocolate – $0.88 – Milk – $0.90
PER SERVING COST: $0.73
RECIPE COST: $4.38
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.