– Lemon juice – $0.03 – Garlic – $0.01 – Feta cheese – $3.98 – Milk – $0.03 – Extra-virgin oil – $0.38
PER SERVING COST: $0.56
RECIPE COST: $4.43
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.