– Marshmallow creme – $0.94 – White chocolate chips – $3.73 – Unsalted butter – $1.20 – Granulated sugar – $0.23 – Whipping cream – $2.06 – Peppermint extract – $0.12 – Candy canes – $0.64
PER SERVING COST: $0.26
RECIPE COST: $8.92
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.