– Zucchini – $1.30 – Sugar – $0.29 – Vanilla extract – $0.34 – Vegetable oil – $0.24 – Large eggs – $0.30 – All-purpose flour – $0.20
RECIPE COST: $12.26
PER SERVING COST: $1.03
NOTE: The recipe prices are calculated by using grocery store websites. The actual cost of the recipe will vary depending on what ingredients you already have.